VOLEJTE 608 262 818

Dřevěné podlahy


Notice: Undefined index: type in /www/doc/www.bohemia-parket.cz/www/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 364

Masivní dubové nebo jasanové podlahy jsou po generace nejpoužívanějším materiálem pro svůj přirozený vzhled s neopakovatelnou kresbou rostlého dřeva.
Tři kategorie kvality, různorodost povrchových úprav a 6 šířek nám umožňuje vyrobit pro vás podlahu od „lidových cen“ až po podlahu pro nejnáročnější zákazníky.
Podlahy z masivu vyrábíme z místních certifikovaných lesů převážně z dubu - pro výbornou tvarovou stálost, tvrdost stejně tak jako jasan, který má ještě výraznou kresbu jádrového dřeva.
Moderní technologie nám umožňuje přizpůsobit se jak velkým projektům, tak menším, individuálním zakázkám. Zakládáme si na celkové komplexnosti služeb která zahrnuje poradenskou činnost, měření vlhkosti podkladu a jeho úpravu pokud bude toto třeba spolu s pokládkou, dále montáž přechodových a obvodových lišt.

DUBOVÉ PODLAHY

Dubové nebo jasanové podlahy jsou dodávány ve standardní tloušťce 19mm (na přání 15 mm) a v šířkách 80 mm, 100 mm, 120 mm, 140 mm, 160 mm a 180 mm. Vlysy jsou opatřeny perem a drážkou po čtyřech stranách a jsou vyráběny v proměnlivých délkách 40 - 200 cm s tím, že 80% zakázky je v délce nad cca 100 cm. Nabízíme vám dvě možnosti úpravy hran dílce a to provedení s fázkou, mikrofázkou (sražená hrana, která tvoří pohledovou V-spáru) nebo provedení bez fázky jako mají klasické vlysové parkety. Při provedení bez fázky se povrch podlahy upravuje až po pokládce celoplošným přetmelením a přebroušením s povrchovou úpravou. Při provedení s fázkou je podlaha dodávána vytmelená a vybroušená z výroby.

s_fazkou

bez_fazky

ZPŮSOB POKLÁDKY

Celoplošné přilepení trvale pružným lepidlem na podklad

Podklad musí být soudržný bez prasklin a dilatačních spár s rovinností ± 2 mm. Vlhkost betonu musí být dle ČSN EN 74 4505 max. 2 %, anhydritu a samo-nivelačních stěrek max. 0,5 %. Při lepení na podkladní OSB desku je vhodné zvolit dostatečně tuhou podkladní konstrukci a je třeba OSB desku položit min. 2x v kolmém směru a přišroubováním zpevnit tak, aby se maximálně eliminovalo možné vrzání položené podlahy.

ČESKÝ VÝROBCE MASIVNÍCH DUBOVÝCH A JASANOVÝCH PODLAH.
s.r.o., tel.: 608 262 818, Lázeňská 479, 289 12 Sadská, IČ: 61679313